BE525T
| Модель | BE525T |
|---|---|
| Версия |
T
T Telecomando 24v
|
| Код |
BE525P60P10
BE525C60C11
|
| Электропитание | Трехфазный |
| Напряжение | 380 V |
| Частота | 50 Hz |
| Мощность двигателя | 3,4 Hp |
| Мощность двигателя | 2500 W |
| Максимальная грузоподъемность | 500 Kg |
| Рабочая длина | 60 M |
| Скорость подъема | 22 M/min |
| Вес машины | 120 Kg |
| Размеры mm | 540 x 2200 x 610 |
Аксессуары
CABLE EXTENSION 25/40 MTC
8050601800 - 8050601900
45/80/150 LITRE BUCKET
0002900000 - 0002800000 - 0002150000
BUCKET RACK (FOR 2 BUCKETS), BUCKETS NOT INCLUDED
0004000000
