EM200
| Модель | EM200 |
|---|---|
| Код | 8045000005808000030 |
| Электропитание | Однофазный |
| Напряжение | 220 V |
| Частота | 50 Hz |
| Мощность двигателя | 1 Hp |
| Мощность двигателя | 750 W |
| Максимальная грузоподъемность | 200 Kg |
| Рабочая длина | 25 M |
| Скорость подъема | 23 M/min |
| Диаметр Троса | 5 mm |
| Вес машины | 37 Kg |
| Размеры mm | 690 x 210 x 350 |
Аксессуары
Fixing clamp
0007200000
Upper tie rod
F126200001
EM 200 sliding truck
9245000000
45/80 LITRE BUCKET
0002900000 - 0002800000
Parallelogram
1616519800
BUCKET RACK (FOR 2 BUCKETS), BUCKETS NOT INCLUDED
0004000000
BUCKET RACK (FOR 4 BUCKETS), BUCKETS NOT INCLUDED
0004500000
CEILING STRUT
0007800000
Window strut
0007900000
TUBULAR SCAFFOLD
Z103800000
?????????????
Z1038000001
300 Kg trestle
9200811600
