TM235 VELOCE
| Модель | TM235 VELOCE |
|---|---|
| Версия |
base
Telecomando a 24v
|
| Код |
7059000000
7059000030
|
| Электропитание | Однофазный |
| Напряжение | 220 V |
| Частота | 50 Hz |
| Мощность двигателя | 1350 W |
| Максимальная грузоподъемность | 200 Kg |
| Рабочая длина | 40 M |
| Скорость подъема | 39 M/min |
| Диаметр Троса | 5 mm |
| Вес машины | 40 Kg |
| Размеры mm | 830 x 270 x 520 |
Аксессуары
Monophase remote control
9040614000
45/80/150 LITRE BUCKET
0002900000 - 0002800000 - 0002150000
CABLE EXTENSION (25/35/40 MTC CED)
8050601800 - 8050602000 - 8050601900
300 Kg trestle
9200811600
BALLAST
9200826000
Sliding truck
9263500100
CEILING STRUT
0007800000
Adjusting kit
0007800001
TUBULAR SCAFFOLD
Z103800000
?????????????
Z1038000001
BUCKET RACK (FOR 2 BUCKETS), BUCKETS NOT INCLUDED
0004000000
BUCKET RACK (FOR 4 BUCKETS), BUCKETS NOT INCLUDED
0004500000
Window strut
0007900000
